Produkter
Håndholdt semi-automatisk 510 Cart CBD engangs Vape Pen tyk olie Vape Cartridge påfyldningsmaskine
GT 10 højpræcisionspåfyldnings- og sprøjtemaskine
Indgangsspænding: 100V
Injektionseffektivitet: 1000 ~ 2000 stk/t
Karvolumen: 550 ml
Påfyldningsområde: 0.03ml - 9.99ml
Nøjagtighed: +/-0,01 ml
Funktion
Beskrivelse af påfyldningsmaskine
Håndholdt semi-automatisk 510 Cart CBD engangs Vape Pen tyk olie Vape patron påfyldningsmaskine



Maskinparameter
| Vare | Maskinparameter |
| Indgangsspænding | 100 V |
| Indgangseffekt | 200 W |
| Injektionseffektivitet | 800~2000 stk/t |
| Injektionshastighed | 10-trins hastighed justerbar |
| Karvolumen | 550 ml |
| Fyldningsområde | 0.5ml - 10ml |
| Nøjagtighed | +/-0,01 ml |
| Injektor og kartemperatur | 77 - 194 F |
| Injektor modul | Aftagelig og udskiftelig |
| Operation | Halvautomatisk |
| Størrelse | 44 cm (L) * 44 cm (H) * 28 cm (B) |
| Nettovægt | 22,5 kg |
| Dragt til | Olie, væske, juice osv |
| Ansøgning | Patron, pods, sprøjte osv. |
Fyldende demonstration





Kunde feedback


Om os
Etableret i 2010, Dongguan Green Time Technology Co., Ltd er en professionel maskinproducent. Vores påfyldningsmaskine team består af rige erfaring ingeniører.Vi fremragende kapacitet og stærk forskning, løbende forbedre og innovation fylde maskinen gør det muligt for os at garantere kundens tilfredshed.


OEM/ODM service:
1, Tilpas dit logo i maskine eller emballage osv.
2, Funktionsdesign, redesign produkterne fra udseende, funktion og indre struktur.
Kvalitetssikring:
1, strengt kvalitetskontrolsystem, sikre den bedste kvalitet fra fremstilling til levering;
2, Produkter har bestået CE RoHS FCC-certificeringer og er meget værdsat på en række forskellige markeder.
over hele verden
Hurtig levering:
1, prøveordre kunne afsendes om 3-6 dage;
2,Masseordre vil blive afsendt om 10-15 dage.
FAQ
Q1: Er du en handelsvirksomhed eller fabrik?
A1: Vi er fabrik, beliggende i Dongguan, Kina. Fremstilling primært flydende påfyldningsmaskine, vogne, enheder og relevant produkt.Velkommen til at besøge!
Q2: Hvorfor er dine priser højere end andre?
A2: Vi tilbyder maskiner af bedre kvalitet (Høj produktivitet og præcision) og lokal service til undervisning og reparation i USA.
Q3: Hvad er din leveringstid?
A3: Normalt 7 dage til at færdiggøre maskinen, 10-12 dage til forsendelse
Q4: Hvordan installerer jeg mine maskiner, når den ankommer?
A4: Vi har detaljerede videoinstruktioner til installation og 24-timers kundeservice onlinekommunikation, eller besøg din fabrik for ansigt-til-ansigt instruktion.
Q5: Hvad er din garanti?
A5: Vi har et års garanti og livslang teknisk support. Vores service omfatter også maskinvedligeholdelse.
Q6: Hvad er din betalingsperiode?
A6: 30% T/T på forhånd som udbetaling, restbeløbet skal betales før forsendelse.
Populære tags: håndholdt semi-automatisk 510 cart cbd engangs vape pen tyk olie vape patron påfyldningsmaskine, Kina håndholdt semi-automatisk 510 cart cbd engangs vape pen tyk olie vape patron påfyldningsmaskine leverandører, fabrik
Du kan også lide
Send forespørgsel



