Produkter
Automatisk tyk CBD/THC/HHC oliepåfyldningsmaskine GT33 multi-flavor engangs Vape Pen påfyldningsmaskine
GT33 højpræcisionsoliepåfyldningsmaskine Indgangsspænding: 110V/220VI Indsprøjtningseffektivitet: 800~1600 stk/hInjektionshastighed: Justerbar med 9 niveauer Karvolumen: 1200 mlFyldningsområde: 0,05ml - 9,9 + {13}}.01ml Passer til: CBD-olie, e-væske, THC-olieAnvendelse: Patron, Vape-enhed, Pods, sprøjte osv.
Funktion
Automatisk tyk CBD/THC/HHC oliepåfyldningsmaskine GT33
Vape Pen påfyldningsmaskine med flere smagsvarianter
Vores GT33 påfyldningsmaskine sælger godt i USA og Europa, den er meget nem at bruge, vaske og rengøre, påfyldningsområdet er fra 0.05-9.99ml, du kan fylde 800-1600stk. i timen. Det kan hjælpe dig med at spare meget oliepåfyldningsomkostninger.Hvis du vil vide flere detaljer om GT33 påfyldningsmaskine, bedes du kontakte WhatsApp: +86 15986647278, vi kan foretage et videoopkald for at vise dig alle trinene.




Vedhæftet fil
| Punkt | Påfyldningsmaskine parameter |
| Indgangsspænding | 100 V |
| Indgangseffekt | 1500 W |
| Injektionseffektivitet | 800~1600 stk/t |
| Injektionshastighed | Justerbar 9 niveauer |
| Karvolumen | 1200 ml*3 |
| Fyldningsområde | 0,05 ml - 9,99 ml |
| Nøjagtighed | +/-0,01 ml |
| Injektor og kartemperatur | 77 - 194 F |
| Operation | Automatisk påfyldning / manuel påfyldning |
| Størrelse | Platform:76*63*56cm Hovedmaskine: 58*71*58 cm |
| Bruttovægt | 110 kg |
| Dragt til | Olie, væske, juice osv |
| Anvendelse | Engangs vape pen, pods, sprøjte osv. |
2. Funktioner
1. Høj påfyldningseffektivitet i produktionen.
2. Meget nem at bruge, vaske og rengøre.
3. Med varmefunktion til tyk væske.
4. Påfyldningsområde: 0.05-9.99 ml
5. Påfyldningshastighed: 800-1600stk
3. Om os
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd er en professionel producent af hardwareprodukter, vi har mere end 10 års erfaring i fremstilling af forskellige elektroniske produkter og påfyldningsmaskine. Alle vores produkter er af god kvalitet og til attraktive priser. Vi har et fremragende R&D-team til at udvikle nye produkter og løse produktproblemerne. Vores produkt har fået et godt ry fra alle vores kunder. Der er mere end 300 erfarne medarbejdere fra produktionsteamet, der støtter os til at udføre alle vores kunders ordrer i tide. Vi troede på, at vores team vil blive større og stærkere i den nærmeste fremtid. Velkommen kunder fra hele verden til at besøge os.
4. Ofte stillede spørgsmål
Q1: Hvilken by er du i? hvordan kommer jeg til din fabrik? Er du en handelsvirksomhed eller fabrik?
A1: Vi er i Dongguan, Guangdong. Halvanden times kørsel fra Shenzhen. Vi er fabrikken. Fremstilling hovedsageligt flydende påfyldningsmaskine, vogne, enheder og relevant produkt
Til påfyldningsmaskine tilbyder vi lokal service til undervisning og reparation i USA.
Q2: Hvad er din leveringstid?
A2: Normalt 15 dage til at færdiggøre maskinen, 10-12 dage til forsendelse
Q3: Hvordan installerer jeg mine maskiner, når den ankommer?
A3: Vi vil gå til din fabrik for at installere maskinerne og træne dit personale i, hvordan man betjener maskinerne.
Q4: Hvad er din garanti?
A4: Vi har et års garanti og livslang teknisk support. Vores service inkluderer også maskinvedligeholdelse.
Q5: Hvad er din betalingsperiode?
A5: 100% Betaling før forsendelse for maskine.
Vi designer og producerer hovedsageligt engangsdampe og arrangerer oem og odm ordre til kunder, og vi har vores egen ingeniør, som kan hjælpe kunden med at udvikle nye enheder eller maskiner. Hvis du har nogle planer for vapes eller opsætning af produktionslinjer, bedes du kontakte os, vi vil hjælpe dig med at opnå det.
Nedenfor er nogle af vores egne private forme engangsdampe, vi kan lave dit design med forskelligt håndværk, og du kan også ændre vinduesformen, hvis du vil kan vi også lave emballagen til dig, er du velkommen til at kontakte whatsApp{ {0}}








Populære tags: automatisk tyk cbd/thc/hhc oliepåfyldningsmaskine gt33 multi-flavor engangs vape pen påfyldningsmaskine, Kina automatisk tyk cbd/thc/hhc oliepåfyldningsmaskine gt33 multi-flavor engangs vape pen påfyldningsmaskine leverandører, fabrik
Du kan også lide
MereGT10 Flex Fyldemaskine, Kina Semi-automatisk Fyldema...
MereUSA Hotsælgende Cannabis Oliepåfyldningsmaskine med ...
MereUSA, Canada 202Factory Direct Sales- Tre forskellige...
MereGT10 Flex Semi Auto Cannabis Oliepåfyldningsmaskiner...
Mere2024 Halvautomatisk honningflydende 0,5 ml 510 Thres...
MereGT33 Automatisk CBD/THC/HHC Engangs Vape Fyldemaskin...
Send forespørgsel




