Produkter
Hot Precision Semi-Auto CBD 510 vogne CBD Vape Pen oliepåfyldningsmaskine
GT10 Flex højpræcisions injektionsmaskine
Indgangsspænding: 100 V
Injektionseffektivitet: 1000 ~ 2000 stk/t
Indsprøjtningshastighed: Justerbar hastighed på 10 niveauer
Karvolumen: 550 ml Fyldningsområde: 0,01 ml - 9,99 ml
Nøjagtighed: +/-0.01ml
Passer til: CBD olie, e væske, THC olie
Anvendelse: Patron, Vape-enhed, Pods, sprøjte osv.
Funktion
Hot Precision Semi-Auto CBD 510 vogne
CBD Vape Pen oliepåfyldningsmaskine
For flere detaljer, kontakt venligstWhatsApp: +86 15986647278
Maskininstruktion

Maskinvarmedel

Påfyldningsolie demonstration







Vedhæftet fil
| Vare | Påfyldningsmaskine parameter |
| Indgangsspænding | 100 V |
| Indgangseffekt | 200 W |
| Injektionseffektivitet | 800~2000 stk/t |
| Injektionshastighed | 10-trins hastighed justerbar |
| Karvolumen | 550 ml |
| Fyldningsområde | 0.5ml - 10ml |
| Nøjagtighed | +/-0,01 ml |
| Injektor og kartemperatur | 77 - 194 F |
| Injektor modul | Aftagelig og udskiftelig |
| Operation | Halvautomatisk |
| Størrelse | 44 cm (L) * 44 cm (H) * 28 cm (B) |
| Nettovægt | 22,5 kg |
| Dragt til | Olie, væske, juice osv |
| Ansøgning | Engangs vape pen, pods, sprøjte osv. |
Anvendt produkt
|
510 patroner |
CBD engangsvape |
2-i-1 Vape-enhed |
Om os
Etableret i 2010, Dongguan Green Time Technology Co., Ltd er en professionel maskinproducent. Vores påfyldningsmaskineteam består af rige erfaringsingeniører. Vi fremragende kapacitet og stærk forskning, forbedrer og fornyer løbende påfyldningsmaskinen gør det muligt for os at garantere kundetilfredshed.



Ofte stillede spørgsmål
Q1: Hvilken by er du i? hvordan kommer jeg til din fabrik? Er du en handelsvirksomhed eller fabrik?
A1: Vi er i Dongguan, Guangdong. Halvanden times kørsel fra Shenzhen. Vi er fabrikken. Fremstilling hovedsageligt flydende påfyldningsmaskine, vogne, enheder og relevant produkt. Til påfyldningsmaskine tilbyder vi lokal service til undervisning og reparation i USA.
Q2: Hvorfor er dine priser højere end andre?
A2: Vi tilbyder maskiner af bedre kvalitet i vores forretning. Velkommen til et besøg, du vil se forskellen.
Q3: Hvad er din leveringstid?
A3: Normalt 15 dage til at færdiggøre maskinen, 10-12 dage til forsendelse
Q4: Hvordan installerer jeg mine maskiner, når den ankommer?
A4: Vi vil gå til din fabrik for at installere maskinerne og træne dit personale i, hvordan man betjener maskinerne.
Q5: Hvad er din garanti?
A5: Vi har et års garanti og livslang teknisk support. Vores service omfatter også maskinvedligeholdelse.
Q6: Hvad er din betalingsperiode?
A6: 30% T/T på forhånd som udbetaling, restbeløbet skal betales før forsendelse.
Populære tags: varm præcision semi-auto cbd 510 vogne cbd vape pen oliepåfyldningsmaskine, Kina hot præcision semi-auto cbd 510 vogne cbd vape pen oliepåfyldningsmaskine leverandører, fabrik
Du kan også lide
MereAutomatisk påfyldnings- og dækmaskine
MereSemi-automatisk påfyldningsmaskine til Vape tyk olie
Mere1ml 2ml 3ml automatisk CBD/Thc flydende patronpåfyld...
MereGT10 Flex Fyldemaskine, Kina Semi-automatisk Fyldema...
MereBærbar semi-automatisk CBD 510 vogn CBD engangs Vape...
MereCALIFORNIA Hotsælgende semi-automatisk CBD 510 vogn ...
Send forespørgsel







