Produkter
Cannabis oliepåfyldningsmaskine til 510 oliefordampningsvogne Engangsvape, Thc oliepåfyldningsmaskine, 510 oliefordamperpatron
GT10 Flex højpræcisionsindsprøjtningsmaskineindgangsspænding: 100 VIInjektionseffektivitet: 1000~2000stk/hInjektionshastighed: Justerbar med 10 hastigheder Karvolumen: 550 ml Fyldningsområde: 0,01 ml - 9.99ml{Nøjagtighed: +//{Nøjagtighed: +/ 12}}.01ml Passer til: CBD-olie, e-væske, THC-olieAnvendelse: Patron, Vape-enhed, Pods, Sprøjte osv.
Funktion
Cannabisoliepåfyldningsmaskine til 510 oliefordampningsvogne engangsvape
Kontakt WhatsApp for flere oplysninger: +86 13631638029










Vedhæftet fil
| Punkt | Påfyldningsmaskine parameter |
| Indgangsspænding | 100 V |
| Indgangseffekt | 200 W |
| Injektionseffektivitet | 800~2000 stk/t |
| Injektionshastighed | 10-trins hastighed justerbar |
| Karvolumen | 550 ml |
| Fyldningsområde | 0.5ml - 10ml |
| Nøjagtighed | +/-0,01 ml |
| Injektor og kartemperatur | 77 - 194 F |
| Injektor modul | Aftagelig og udskiftelig |
| Operation | Halvautomatisk |
| Størrelse | 44 cm (L) * 44 cm (H) * 28 cm (B) |
| Nettovægt | 22,5 kg |
| Dragt til | Olie, væske, juice osv |
| Anvendelse | Engangs Vape Pen, Pods, Sprøjte osv. |
Populære tags: cannabisoliepåfyldningsmaskine til 510 oliefordampervogne engangsvape, thc oliepåfyldningsmaskine, 510 oliefordamperpatron, Kina cannabisoliepåfyldningsmaskine til 510 oliefordampervogne engangsvape, thc oliepåfyldningsmaskine, 510 oliefordamperpatronleverandører, fabrik
Du kan også lide
Send forespørgsel


