Produkter
Flydende påfyldningsmaskine Forsendelse ud inden for 2 dage Vape påfyldningsmaskine.5G 1G tykke olievogne Filler Resin Cart Filler
GT10+ manuel/automatisk oliepåfyldningsmaskine
Indgangsspænding: 110V/220V
Injektionseffektivitet: 800 ~ 1600 stk/t til engangsdampfyldning
2000 stk præ-ruller fyld
Injektionshastighed: Justerbar med 9 niveauer Karvolumen: 1200 ml Fyldningsområde: 0,05 ml - 9,99 ml
Nøjagtighed: +/-0,01ml
Passer til: CBD olie, e væske, THC olie
Anvendelse: Patron, Vape-enhed, Pre-rolls, Pods, sprøjte osv.
Funktion
Flydende påfyldningsmaskine Forsendelse ud inden for 2 dage Vape påfyldningsmaskine.5G 1G tykke olievogne Filler Resin Cart Filler
Vores GT10 påfyldningsmaskine sælger godt i USA og Europa, den er meget nem at bruge, vaske og rengøre, påfyldningsområdet er fra 0.05-9.99ml, du kan fylde 800-1600 stk i timen. Det kan hjælpe dig med at spare meget oliepåfyldningsomkostninger.Hvis du vil vide flere detaljer om GT10 påfyldningsmaskine, bedes du kontakte Lisa WhatsApp: +86 17369498729, vi kan foretage et videoopkald for at vise dig alle trinene.


Maskindetaljer
| Punkt | Påfyldningsmaskine parameter |
| Indgangsspænding | 100 V |
| Indgangseffekt | 1500 W |
| Injektionseffektivitet | 800 ~ 1600 stk/t 2000 stk/t for pre-rolls |
| Injektionshastighed | Justerbar 9 niveauer |
| Karvolumen | 1200 ml |
| Fyldningsområde | 0,05 ml - 9,99 ml |
| Nøjagtighed | +/-0,01 ml |
| Injektor og kartemperatur | 77 - 194 F |
| Operation | Automatisk påfyldning / manuel påfyldning |
| Størrelse | Platform:76*63*56cm Hovedmaskine: 58*71*58 cm |
| Bruttovægt | 28+56 kg |
| Dragt til | Olie, væske, juice osv |
| Anvendelse | Engangs Vape Pen, Pods, Sprøjte osv. |


Automatisk påfyldning (2000 stk/t)



Håndfyld (800-1200stk/t)

|
|
|



Funktioner
1. Høj påfyldningseffektivitet i produktionen.
2. Meget nem at bruge, vaske og rengøre.
3. Med varmefunktion til tyk væske.
4. Påfyldningsområde: 0.05-9.99 ml
5. Påfyldningshastighed: 800-1600stk
Om os
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd er en professionel producent af hardwareprodukter, vi har mere end 10 års erfaring i fremstilling af forskellige elektroniske produkter og påfyldningsmaskine. Alle vores produkter er af god kvalitet og til attraktive priser. Vi har et fremragende R&D-team til at udvikle nye produkter og løse produktproblemerne. Vores produkt har fået et godt ry fra alle vores kunder. Der er mere end 300 erfarne medarbejdere fra produktionsteamet, der støtter os til at udføre alle vores kunders ordrer i tide. Vi troede på, at vores team vil blive større og stærkere i den nærmeste fremtid. Velkommen kunder fra hele verden til at besøge os.

4. FAQ
Q1: Hvilken by er du i? hvordan kommer jeg til din fabrik? Er du en handelsvirksomhed eller fabrik?
A1: Vi er i Dongguan, Guangdong. Halvanden times kørsel fra Shenzhen. Vi er fabrikken. Fremstilling primært flydende påfyldningsmaskine, vogne, enheder og relevant produkt
Til påfyldningsmaskine tilbyder vi lokal service til undervisning og reparation i USA.
Q2: Hvad er din leveringstid?
A2: Normalt 15 dage til at færdiggøre maskinen, 10-12 dage til forsendelse
Q3: Hvordan installerer jeg mine maskiner, når den ankommer?
A3: Vi har videoer, der viser dig, hvordan du opsætter, hvordan du bruger, indsamler resterende olie, vasker og rengør.
Hvis det er nødvendigt, kan vi foretage videoopkald for at vise dig, hvordan du opsætter, hvordan du bruger, renser og løser problemerne.
Q4: Hvad er din garanti?
A4: Vi har et års garanti og livslang teknisk support. Vores service omfatter også maskinvedligeholdelse.
Q5: Hvad er din betalingsperiode?
A5: 100% Betaling før forsendelse for maskine.
Vi designer og producerer hovedsageligt engangsdampe og arrangerer oem og odm ordre til kunder, og vi har vores egen ingeniør, der kan hjælpe kunden med at udvikle nye enheder eller maskiner. Hvis du har nogle planer for vapes eller opsætning af produktionslinjer, så kontakt os venligst, vi hjælper dig med at opnå det.
Nedenfor er nogle af vores egne private forme engangsvapes, vi kan lave dit design med forskelligt håndværk, og du kan også ændre vinduesformen, hvis du vil kan vi også lave emballagen til dig, er du velkommen til at kontakte whatsApp+86 17369498729
|
|
|
|
|
|
|
|
Populære tags: flydende påfyldningsmaskine forsendelse ud inden for 2 dage vape påfyldningsmaskine.5g 1g tyk olie vogne filler resin cart filler, Kina flydende påfyldningsmaskine forsendelse ud inden for 2 dage vape påfyldningsmaskine.5g 1g tyk olie carts filler resin cart filler leverandører, fabrik
Du kan også lide
MereCBD patron påfyldningsmaskine
Mere2024 Hotsælgende Cannabisoliepåfyldningsmaskine med ...
MereHøjeffektiv vognpåfyldningsmaskine Tykke THC-destill...
MereGT33 Flex Automatic 0.5ml-10ml Multi-Flavors Vape 51...
MereTyskland Hot Selling GT10 CBD/THC/HHC oliepåfyldning...
MereUSA 1Ml 2M 3Ml Cannabis-hampoliepåfyldningsmaskine t...
Send forespørgsel














