Produkter
Erfaren leverandør til cannabisoliefyldning og afdækningsmaskine til disponibel vape og vogne
GT 10+ manuel/automatisk oliefyldningsmaskine til vogne og engangsudviklingsspænding: 110V/220Vinjektionseffektivitet: 1000 ~ 3000pcs/h for engangs -vapefyldning 2000stk. For før- Ruller Fyldning af injektionshastighed: 9 Niveau Hastighedsjusterjevessel Volumen: 1200 mlFilling Range: 0,05ML {{10.
Funktion
Erfaren leverandør til cannabisoliefyldning og afdækningsmaskine til engangsvape og vogne
Vores GT10-fyldemaskine sælger godt i USA og Europa, det er meget let at bruge, vaske og rengøre, påfyldningsområdet er fra 0,05-9,99 ml, du kan udfylde 800-1600stk i timen. Det kan hjælpe dig med at spare meget oliefyldningsomkostninger.Hvis du vil vide flere detaljer om GT 10+ påfyldningsmaskine, bedes du kontakte WhatsApp: +86 15986647278, vi kan foretage videoopkald for at vise dig, hvordan du bruger maskinen.




Vedhæftet fil
| Punkt | Fyldmaskineparameter |
| Indgangsspænding | 110 V/220V |
| Indgangseffekt | 1500 W |
| Injektionseffektivitet | 1000 ~ 3000pcs/h 2000 - 4000pcs/h for pre-rolls |
| Injektionshastighed | 9 niveau hastighed justerbar |
| Fartøjsvolumen | 1200 ml |
| Fyldningsområde | 0,05 ml - 9.99 ml |
| Nøjagtighed | +/- 0,01 ml |
| Injektor og kar temperatur | 77 - 194 F |
| Operation | Automatisk påfyldning / manuel påfyldning |
| Størrelse | Platform: 76*63*56 cm Hovedmaskine: 58*71*58 cm |
| Bruttovægt | 28 kg +56 kg |
| Dragt til | Olie, væske, juice osv |
| Anvendelse | Engangsvapepen, bælg, sprøjte osv. |
2. funktioner
1. høj fyldningseffektivitet i produktionen.
2. meget let at bruge, vaske og rengøre.
3. med varmefunktion til tyk væske.
4. Fyldningsområde: 0,05-9,99 ml
5. Fyldningshastighed: 1000-3000pcs
3. om os
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd er en professionel hardwareprodukter producent, vi har mere end 10 års erfaring med fremstilling af forskellige elektroniske produkter og påfyldningsmaskine. Alle vores produkter er af god kvalitet og til attraktive priser. Vi har enestående F & U -team til at udvikle nye produkter og løse produkterproblemerne. Vores produkt har fået et godt omdømme fra alle vores kunder. Der er mere end 300 erfarne arbejdstagere fra produktionsholdet, der støtter os til at gennemføre alle vores kunders ordrer i tide. Vi troede, at vores team vil være større og stærkere i den nærmeste fremtid. Velkommen klienter fra hele verden for at besøge os.
4. Ofte stillede spørgsmål
Q1: Hvilken by er du i? Hvordan kan jeg komme til din fabrik? Er du en handelsfirma eller fabrik?
A1: Vi er i Dongguan, Guangdong. En og en halv time kører fra Shenzhen. Vi er fabrik. Fremstilling af hovedsageligt flydende påfyldningsmaskine, vogne, enheder og relevant produkt
Til påfyldningsmaskine tilbyder vi lokal service til undervisning og reparation i USA.
Spørgsmål 2: Hvad er din leveringstid?
A2: Normalt 15 dage for at afslutte maskinen, 10-12 dage til forsendelse
Q3: Hvordan installeres mine maskiner, når den ankommer?
A3: Vi har videoer til at vise dig, hvordan du opretter, hvordan du bruger, samler resterende olie, vask og rene.
Om nødvendigt kan vi foretage videoopkald for at vise dig, hvordan du opretter, hvordan du bruger, renser og løser problemerne.
Q4: Hvad er din garanti?
A4: Vi har et års garanti og liv - lang teknisk support. Vores service inklusive også maskinvedligeholdelse.
Q5: Hvad er din betalingsperiode?
A5: 100%betaling før afsendelse for maskine.
Vi designer og producerer hovedsageligt disponible vapes og arrangerer OEM- og ODM -ordre til klienter, og vi har vores egen ingeniør, der kan hjælpe klienten med at udvikle nye enheder eller maskine. Hvis du har nogen planer for Vapes eller opretter produktionslinjer, bedes du kontakte os, vi vil støtte dig til at opnå det.
Nedenfor er nogle af vores egne private skimmel -engangsvapes, vi kan gøre dit design med forskellige udførelser, og du kan også ændre vinduesformen, hvis du vil, kan vi også lave emballagen til dig, er du velkommen til at kontakte WhatsApp +86 15986647278











https://www.facebook.com/100090135820958/videos/1149881509773534
Populære tags: Erfaren leverandør til cannabisoliefyldning og afdækningsmaskine til disponibel vape og vogne, Kina oplevede leverandør til cannabisoliefyldning og afdækningsmaskine til disponible vape- og vogne leverandører, fabrik
Du kan også lide
MereVape Pen påfyldnings- og afdækningsmaskine
MereEngros opvarmet 1 ml 2 ml 5 ml patronfyldningsmaskin...
MereHøjproduktionsvognspåfyldningsmaskine Bærbar effekti...
MereHotsale 0.5ml 1ml 2ml Vape Pen destillat flydende på...
MereBrugervenlig Terp Sauce Diamant Sauce Delta 8 Live R...
MereEuropa GT10 Flex High Precision 1ml 2Ml 3ML CBD Tyk ...
Send forespørgsel





