Produkter
Bærbare tykke olievogne påfyldningsmaskiner 2 ml med varmefunktion Højpræcision CBD engangs Vape flydende diamanter påfyldningsmaskine velegnet til små virksomheder
GT10 Flex højpræcisions injektionsmaskine
Indgangsspænding: 100 V
Injektionseffektivitet: 1000 ~ 2000 stk/t
Injektionshastighed: Justerbar hastighed på 10 niveauer
Karvolumen: 550 ml Fyldningsområde: 0,01 ml - 9,99 ml
Nøjagtighed: +/-0.01ml
Passer til: CBD olie, e væske, THC olie
Anvendelse: Patron, Vape-enhed, Pods, sprøjte osv.
Funktion
Bærbare tykke olievogne påfyldningsmaskiner 2 ml med varmefunktion Højpræcision CBD engangs Vape flydende diamanter påfyldningsmaskine velegnet til små virksomheder
Kampagnepriser kommer! (Der er påfyldningsmaskiner på lager i Californien, og kan leveres til din dør i Californien)
For flere detaljer, kontakt venligst Lisa, WhatsApp: +86 17369498729

Vi har en aktivitetspris på vape-enhed og påfyldningsmaskine nu!
Anvendt produkt
|
1 ml vape enhed |
2 ml vape enhed |
2*1ml Vape-enhed |
Maskininstruktion

Maskinvarmedel

Påfyldningsolie demonstration







Vedhæftet fil
| Punkt | Påfyldningsmaskine parameter |
| Indgangsspænding | 100 V |
| Indgangseffekt | 200 W |
| Injektionseffektivitet | 800~2000 stk/t |
| Injektionshastighed | 10-trins hastighed justerbar |
| Karvolumen | 550 ml |
| Fyldningsområde | 0.5ml - 10ml |
| Nøjagtighed | +/-0,01 ml |
| Injektor og kartemperatur | 77 - 194 F |
| Injektor modul | Aftagelig og udskiftelig |
| Operation | Halvautomatisk |
| Størrelse | 44 cm (L) * 44 cm (H) * 28 cm (B) |
| Nettovægt | 26 kg |
| Dragt til | Olie, væske, juice osv |
| Anvendelse | Engangs Vape Pen, Pods, Sprøjte osv. |
Om os
Etableret i 2010, Dongguan Green Time Technology Co., Ltd er en professionel maskinproducent. Vores påfyldningsmaskineteam består af rige erfaringsingeniører. Vi fremragende kapacitet og stærk forskning, forbedrer og fornyer løbende påfyldningsmaskinen gør det muligt for os at garantere kundetilfredshed.



Ofte stillede spørgsmål
Q1: Hvilken by er du i? hvordan kommer jeg til din fabrik? Er du en handelsvirksomhed eller fabrik?
A1: Vi er i Dongguan, Guangdong. Halvanden times kørsel fra Shenzhen. Vi er fabrikken. Fremstilling hovedsageligt flydende påfyldningsmaskine, vogne, enheder og relevant produkt. Til påfyldningsmaskine tilbyder vi lokal service til undervisning og reparation i USA.
Q2: Hvorfor er dine priser højere end andre?
A2: Vi tilbyder maskiner af bedre kvalitet i vores forretning. Velkommen til et besøg, du vil se forskellen.
Q3: Hvad er din leveringstid?
A3: Normalt 15 dage til at færdiggøre maskinen, 10-12 dage til forsendelse
Q4: Hvordan installerer jeg mine maskiner, når den ankommer?
A4: Vi vil gå til din fabrik for at installere maskinerne og træne dit personale i, hvordan man betjener maskinerne.
Q5: Hvad er din garanti?
A5: Vi har et års garanti og livslang teknisk support. Vores service omfatter også maskinvedligeholdelse.
For flere detaljer, kontakt venligst Lisa, WhatsApp: +86 17369498729
Populære tags: bærbare tykke olievogne påfyldningsmaskiner 2ml med varmefunktion højpræcision cbd engangs vape flydende diamanter påfyldningsmaskine velegnet til små virksomheder, Kina bærbare tykke olievogne påfyldningsmaskiner 2ml med varmefunktion høj præcision cbd engangs vape flydende diamanter påfyldningsmaskine velegnet til små virksomheder leverandører, fabrik
Du kan også lide
MereVape Pen påfyldningsmaskine til engangsbrug
MereVape pen fyldemaskine med høj nøjagtighed
MereSemi-automatisk vapepatron og engangs 510 oliepåfyld...
Mere0.5ml 1ml 510-tråds batteripen engangsvape tyk olie ...
MereEngrospris tyk oliepåfyldningsmaskine 2ml NO.1 påfyl...
MereTjekkisk Hot Selling Destillat Olie Påfyldningsmaski...
Send forespørgsel








