Produkter

Billigste pris og stabil kvalitet 1ML CBD engangsvape
V10: cbd engangsvape med 1,0 ML, stabil kvalitet og bedste pris for den enkle vare, du kan inhalere aktivitet og ingen knap til at styre den.
Funktion
Billigste pris og stabil kvalitet 1ML CBD engangsvape
Detaljeret information for V10 som nedenstående billede, det er 1 ml engangs vape, og kan fylde forskellen olien til THC, HHC, D8, D9, D10, hvis du har nogen interesseret for det, kontakt mig venligst via Wetchat/whatsapp :15818383206



| Parameter | |
| Størrelse (L x B x H) | 19,9*10*89,3 mm |
| Nettovægt | 21.1g |
| Bind | 1.0ML |
| Olieindsugningshul | 4 huller, 1,6 mm hulstørrelse (tilpasset hulstørrelse) |
| Kapacitet | 350 mAh |
| Patron modstand | Keramisk spole 1,3 ohm |
| Materiale | PCGT med rustfrit stål |
| Opladning | USBC opladning |
| Funktion | 1. Inhaler aktiveret, keramisk varmeelement 2. Synligt vindue, form kan tilpasses 3. Hurtig og nem topfling 4. Dobbelt luftkanalteknologi 5. Tilpasningsfarve, klistermærke/bagefinish 6. Bund USBC opladning |
| Pakke | 50 stykker vape krop hver bakke Pakket i en æske |
Populære tags: billigste pris og stabil kvalitet 1ml cbd engangs vape, Kina billigste pris og stabil kvalitet 1ml cbd engangs vape leverandører, fabrik
Du kan også lide
Send forespørgsel
