Produkter
1G 2G engangsvogne Vape Carts Fyldemaskine Destillat oliepatron Fyldemaskiner Forfyldte vogne Thc Carts Fyldemaskine
Model: GT10 påfyldningsmaskine
Indgangsspænding: 100V
Indgangseffekt: 200W
Injektionseffektivitet: 1000 ~ 2000 stk/t
Karvolumen: 550 ml
Funktion
1G 2G engangsvogne Vape Carts Fyldemaskine Destillat oliepatron Fyldemaskiner Forfyldte vogne Thc Carts Fyldemaskine
| GT10 påfyldningsmaskine parameter | |
| Indgangsspænding | 100 V |
| Indgangseffekt | 200W |
| Injektionseffektivitet | 1000~2000 stk/t |
| Injektionshastighed | 10-trins hastighed justerbar |
| Karvolumen | 550 ml |
| Fyldningsområde | 0.5ml - 10ml |
| Injektor og kartemperatur | 77 - 194 F |
| Injektor modul | Aftagelig og udskiftelig |
| Operation | Halvautomatisk |
| Størrelse | 44 cm (L) * 44 cm (H) * 28 cm (B) |
| Dragt til | Olie, væske, Thc, Cbd, levende harpiks, levende kolofonium, destillat, D8 osv. |
| Anvendelse | Engangspen, bælg, sprøjte osv. |
For flere detaljer, kontakt venligstLisa. WhatsApp: +8617369498729






Pakkeprocedure
| 1. Tjek tilbehør→2.Test af påfyldning af maskinens effekt→ 3.Test af maskinparameter→ 4. Pak maskinen ind i film→ 5. Skumboks→ 6.Pakketilbehør→ 7.Kartonæske |

Om os
Etableret i 2010, Dongguan Green Time Technology Co., Ltd er en professionel maskinproducent. Vores påfyldningsmaskineteam består af rige erfaringsingeniører. Vi fremragende kapacitet og stærk forskning, forbedrer og fornyer løbende påfyldningsmaskinen gør det muligt for os at garantere kundetilfredshed.



Ofte stillede spørgsmål
|
Q1: Hvilken by er du i? hvordan kommer jeg til din fabrik? Er du en handelsvirksomhed eller fabrik?
|
Tak fordi du gennemser! For flere detaljer for at kontakte Lisa, WhatsApp: 86 17369498729
Populære tags: 1g 2g engangs vape carts påfyldningsmaskine destillat olie patron påfyldningsmaskiner færdigfyldte vogne thc carts påfyldningsmaskine, Kina 1g 2g engangs vape carts påfyldningsmaskine destillat olie patron påfyldningsmaskiner præ fyldte carts thc carts påfyldningsmaskine leverandører, fabrik
Nej
Nej
Du kan også lide
MereHot Sælger Billig Pris 1ML/2ML Engangs Vape Pen
MereEngangs levende harpiksvape med 4 spændinger
Mere2ml Tom Vape Pen Cartridge Wax Hhc-Oil Vaporizer Eng...
MereDual Chamber THC Diamond Disposable Vape Engros
MereTexas CBD Device Engros 2ml+2ml Slim Vape engangspen...
MereDV20A Dual Flavor engangs Vape Pen til CBD/THC/Flyde...
Send forespørgsel






