Produkter
1 ml/2 ml tom engangsdelta Extrax Vape Pen - Kina 1 ml engangs vape pen producenter og leverandører
Beskrivelse:
Kapacitet: 1 ml/2 ml
Modstand: 1,3 ohm
Olieindtagelseshul: 4*1,6 mm
Batterikapacitet: 350 mAh
Dimensioner: 89,3*10*19,9 mm
Opladning: Type - C USB
Udgangsspænding: 3,6V
Funktion
1 ml/2 ml tom engangsdelta Extrax Vape Pen - Kina 1 ml engangs vape pen producenter og leverandører
KontakteLisa YangFor at få prøven er Whatsapp86 17369498729 ! Vi leverer også tilfyldningsmaskine og capping maskine support.


| Genstande | Specifikationer |
| Kapacitet | 0,5/1,0/2,0 ml |
| Varmeelement | Keramisk kerne |
| Batteri | 350mAh |
| Dimensioner | 89,7*19,9*10mm 1ml/ 97,3*19,9*10mm 2 ml |
| Aktiveret | Inhalerer aktiveret |
| Vinduesform | Tilpas |
| Oplade | Type - C opladningsport |
| Hulstørrelse | 4*1,6 mm |
| Funktion | Dobbelt luftkanalteknologi |








Lisa Yang, Whatsapp:86 17369498729
Populære tags: 1 ml/2 ml tom engangsdelta ekstrax vape pen - Kina 1 ml disponible vape pen producenter & leverandører, Kina 1 ml/2 ml tomme disponible delta ekstrax vape pen - Kina 1 ml disposable Vape Pen fremstiller & leverandører leverandører, fabrik
Du kan også lide
MereCBD Delta 8 LED Screen Display Solution Disponibel V...
MereTexas patron oliepåfyldningsmaskiner destillat og ko...
MereBrugerdefineret logo accepteret 1ml+1ml / 2ml+2ml CB...
MereTom 2ml digital skærm LED Pod engangs THC Vape-enhed...
MereAR HHC/THC/CBD Upgrade Cartridge Filling Machine 120...
MereEuropa Østrig HHC -enhed 2025 Ny original fabriksfor...
Send forespørgsel





